• Smanji slova
Početna

Proslava Dana pobjede U Josipdolu

E-mail Ispis

Jučer, 05. kolovoza  u Josipdolu je obilježen Dan pobjede i domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja tradicionalnim malonogometnim i teniskim turnirom “OLUJA’95” . Svečanost je započela odavanjem počasti svim poginulim i preminulim hrvatskim braniteljima koji su svoje živote utkali u temelje naše države.Nakon intoniranja himne i čestitke povodom Dana pobjede,  načelnik Zlatko Mihaljević je otvorio turnir Oluja’95 i svim učesnicima zaželio dobru sportsku sreću i čim manje ozljeda. Organizator nogometnog dijela natjecanja Josip Zorkić prisutnima je pojasnio pravila natjecanja nakon čega su izvučeni parovi. Na turniru se prijavilo 8 ekipa i igrali su na jednom terenu u sistemu 5+1.

4. Gumi servis Križpolje

Nakon razigravanja u polufinalu su se našla četri najača i to “Time Out” protiv “Nine”(6:0) te drugi par “Zlatko Commerce” protiv ekipe “Jezero”(2:0).Kako je pobjednik ovogodišnjeg turnira “Time Out” ,a drugo plasirani “Zlatko Commerce” (5:2), za treće mjesto su odlučivali penali nakon izjednačene igre (0:0) gdje je “Nina” imala više sportske sreće te zauzela treću poziciju.

Na teniskom turniru sudjelovalo je 17 tenisačica i tenisača. Bili su podjeljeni u dvije starosne skupine. U kategoriji mlađih natjecatelja brončanu medalju osvojili su: David i Dora Borić i Anela Gračanin. Srebrnu medalju osvojili su: Antonija Pejić, Matej Božičević i Stefany Rupčić. Najuspješniji u ovoj kategoriji i zlatnu medalju osvojili su: Anisa Rustemi, Ivana i Ivan Marinić.

U starijoj kategoriji brončanu medalju osvojili su Eva Tonković, Ida Kurelac i Karmen Puškarić. Srebrnu medalju osvojili su: Doris Puškarić i Sara Puškarić, dok su najbolji u ovoj kategoriji bilo: Anamarija Pejić, Magdalena Mrakovčić i Ivano Božičević.

Ove godine Općina Josipdol i turistička zajednica kao organizatori događanja pobrinuli su se i za zabavne sadržaje pa su tako za djecu nabavljena dva tobogana za napuhavanje koji su tokom cijelog dana bili maksimalno popunjeni. Oko 13 sati za sve prisutne poslužen je grah sa kobasicom, a po završetku turnira održan je glazbeni program do kasnih večernjih sati.

Kako je to sve bilo pogledajte na facebok foto galeriji.